EIB NBA RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

EIB NBA RPG

Sende katıl, durma. Bu eğlenceyi kaçırma!

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

The King says: Goodbye! :D

+5
LeBron James
Admin
Chicago Bulls
Dallas Mavericks
Enoking
9 posters
YazarMesaj
Enoking

Enoking

The King says: Goodbye! :D  Empty
MesajKonu: The King says: Goodbye! :D    The King says: Goodbye! :D  EmptyC.tesi 18 Haz. 2011, 5:18 pm

Rocky tarzı bir başlık ile herkese selam. Very Happy Normalde böyle gidiş şeysi için konu açmam da, bir iki şey belirteceğim artı olarak sadece bu siteden gidiyorum. Önemli birşey değil yani. Very Happy Buradan dolayı, diğer RPG'yi boşladım biraz. Artı olarak oynama isteğim kalmadı. Hakan ile tartışmamızdan falan değil, siteyi bırakışım yanlış anlaşılmasın. Very Happy Zaten istek azalır gibiydi, o olay ile daha da azaldı istek ama Hakan hala reyizimdir. Very Happy Onunla alakası yok. Very Happy Adminliği de, Berkecan, Özgür, Efekan ve Yiğit'ten birine verecektim. Düşündüm. O da Yiğit. Very Happy Diğer reyizler zaten alınmaz ama yine de söyleyeyim alınmasınlar. Yiğit, daha çok yetkili gibi sitede. Very Happy Ondan ona veriyorum. Knicks'i de diğer sitede ki Justin'e vereceğim o istiyordu. Tabii bu siteden bir takım aldı mı bilmyiorum. Very Happy Almadıysa ona veririm. Aldıysa başka birisine. What a Face Ayrıca Yiğit'in durumu adam gibi ayarlayamadan, kendi adminliğimi şey yapmışım. Very Happy Yiğit hala moderatörlük yapıyor gibi görünüyor, bölümlerde. Duyurular da falan modluğu yok gibi duruyor. Benim ise rütbem kalmış, adminliği alsam da. What a Face Onu da Hakan reyiz ayarlarsa güzel olur. What a Face Neyse. Haydi adam olun, siteye iyi bakın. Very Happy
Dallas Mavericks
Co-Admin
Co-Admin

MesajKonu: Geri: The King says: Goodbye! :D    The King says: Goodbye! :D  EmptyC.tesi 18 Haz. 2011, 5:33 pm

Rütbeyi bana verdiğin için teşekkür ederim. Kendine iyi bak. Zaten diğer sitelerden görüşeceğimiz için sorun olmaz. Üç siteyi birden yönetmek zordur büyük ihtimal senin için. Birinden birini bırakman gerekiyordu. Sende buna karar vermişsin. Görevini bana uygun gördüğün için teşekkürler. Verdiğin görevi en iyi şekilde yapmaya çalışacağım. Smile
Chicago Bulls
Admin
Admin
Chicago Bulls

MesajKonu: Geri: The King says: Goodbye! :D    The King says: Goodbye! :D  EmptyC.tesi 18 Haz. 2011, 5:37 pm

Olamsaydım bir de lan Very Happy.Ben gitmemenden yanayım aslında.
Admin
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: The King says: Goodbye! :D    The King says: Goodbye! :D  EmptyC.tesi 18 Haz. 2011, 8:01 pm

Aynen olm gitme lan. Very Happy Gitme kal burada! Gel seninle ormana gidelim. (Ynalış anlaşılmasın. Very Happy) Eski günleri yaad edelim. Very Happy Enis'im kal lan. 3-4 sitede neyki. Sadece site. Very Happy Her siteye yarım saat ayırsan bitti zaten. Very Happy
https://eibnbarpg.yetkin-forum.com
LeBron James

LeBron James

MesajKonu: Geri: The King says: Goodbye! :D    The King says: Goodbye! :D  EmptyC.tesi 18 Haz. 2011, 10:26 pm

What? Very Happy Olm nereye ya EIB'yide burayıda idare edersin ne olucak yani. Very Happy
Castin-NYK

Castin-NYK

MesajKonu: Geri: The King says: Goodbye! :D    The King says: Goodbye! :D  EmptyC.tesi 18 Haz. 2011, 10:28 pm

Hacı sevinsem mi üzülsem mi bilemedim.Neyse WWE RPG'de daha görüşürüz.Ayrıca takımıda verdiğin için çok teşekkür ederim Smile
ahmocan07

MesajKonu: Geri: The King says: Goodbye! :D    The King says: Goodbye! :D  EmptyPaz 19 Haz. 2011, 1:50 am

Görüşürüz dostum....
Cleveland Cavaliers

MesajKonu: Geri: The King says: Goodbye! :D    The King says: Goodbye! :D  EmptyPaz 19 Haz. 2011, 3:56 pm

Hacı gitme lan site güzel, NBA güzel, hayat güzel, her şey güzel lan... K Gülüşü Eğer illa gideceksen yolun açık olsun ne diyelim... Smile
T-Mac

T-Mac

MesajKonu: Geri: The King says: Goodbye! :D    The King says: Goodbye! :D  EmptyPaz 19 Haz. 2011, 7:27 pm

Vay anasını. Enis bro üzüldüm. Ama zor gelmesi normal. Ömer'e de hayırlı olsun Knicks.

The King says: Goodbye! :D
1 sayfadaki 1 sayfası